Gastronomia

Bar i Grill

W relacjach z podniebieniami Naszych klientów posiadamy już niemal 20 lat doświadczenia i z prawdziwą dumą możemy Państwu zaproponować Nasze dwa główne specjały – świeże naleśniki z owocami leśnymi oraz placki ziemniaczane ze świeżo utartych ziemniaków.

Dodatkowo fani pierogów będą mogli zaspokoić swój głód domowymi specjałami. robionymi według unikalnego przepisu stosowanego od ponad 25 lat!

Natomiast osoby niewyobrażające sobie solidnego posiłku bez mięsa zapraszamy na grilla do Pana Mietka – specjalisty od serwowania solidnych porcji potraw typu karkówka, szaszłyki, skrzydełka z kurczaka, kiełbasy, kaszanki i inne. Nie zapomnijcie o kiszonym ogórku z glinianego słoja!

Grupom oferujemy lunche, dania z grilla, pieczenie kiełbasek przy ognisku. 

Zapraszamy do kontaktu!

Specjały naszego MENU

Kuchnia Portu Rosocha słynie z placków ziemniaczanych, ale to nie jedyne nasze specjały!

ZAPRASZAMY NA:

  • Ręcznie robione pierogi,
  • Naleśniki z sezonowymi owocami,
  • Grilowaną karkówkę i szaszłyki.

DLA GRUP OFERUJEMY INDYWIDUALNE MENU PO WCZEŚNIEJSZYM UZGODNIENIU Z SZEFOWĄ KUCHNI – MAGDĄ.

 

Miejsce bardzo klimatyczne. Placki ziemniaczane niebo w gębie. Świeże rybka ? naprawdę gorąco polecam stoliki nad samą rzeką jest pięknie no i grill i miejsce na ognisko. Napewno będę wracać. Na miejscu wypożyczalnie kajaków.

Magda Lena

Przepyszne słynne już placki ziemniaczane i bardzo miła obsługa oto dlaczego warto się tam zatrzymać.
Marek Palczyński

Co tu opisywać. Super miejsce naleśniki palce lizać, obsługa pierwsza klasa. A jak ktoś marudzi że za dużo ludzi, no cóż. Jak coś jest dobre to przyciąga ?
DOSU

Sprzęt w bardzo dobrym stanie. Co rzadko dostawki w kajaku dla dodatkowego dziecka. Stanicy czysta i zadbana widać, że właściciela zależy. Jedzenie w stanicy rewelacja polecam szczególnie pierogi.
Wojtek Kostański